Blog

Teraco podlahy – ozdoba Vašich domovů
Aktuality

Teraco podlahy – ozdoba Vašich domovů

Teraco podlahy jako takové mají dlouhou historii a první zmínky lze na téma teraco podlahy sahají do tzv. „doby římské“. Po staletí se postupně teraco podlahy vyvíjeli až po dnešní podobu. Tento systém podlah se po staletí stále více a více osvědčoval, a i v dnešní době se jeví jako velmi rozumný počinek, tj. mít teraco podlahu ve svém domu, bytu či ji zvolit jako stylovou podlahu například v nákupním centru.

Teraco podlahy jsou dnes velmi oblíbené nejen pro venkovská sídla, ale i pro místnosti či plochy, které zapadají do městského kontextu. Historie materiálu sahá staletí zpět, ale nové barevné sladění a změny ve výrobě z něj dělají moderní materiál, který je žádaný, ideální do minimalistických interiérů, kdy si majitel nemovitosti vysní teraco podlahu.

Teraco podlahy mají široké využití, od klasické podlahy, přes schody, parapety a najdou se i další místa, kde lze teraco materiál využít, například náhrobní kameny atd. Teraco podlahy jsou pevné, moderní a jedny z nejjednodušších na údržbu. Nejsou potřeba žádné speciální nebo chemické čisticí prostředky. Když mluvíme s klienty na téma teraco podlahy nebo teraco, máme na mysli klasický a nadčasový styl, a to jak při použití na venkovní obklady, tak i na podlahy v interiéru.

Naše firma Teraco Kotěra je špičkou v oboru teraco podlahy v celé ČR, máme i zkušenosti ze zahraničí, pracovali jsme například v Rakousku, na Slovensku atd.

Teraco podlahy – jedině od Luďka Kotěry!