Teraco renovace

Teraco Kotěra

IMG_20210525_102256_3
Toužíte po designově dokonalé podlaze do Vaší kuchyně? Chcete něco, co není okoukané, a přitom vhodné nejen do kuchyně? Teraco podlahy Vás přesvědčí o svých výborných vlastnostech a designu.

Kontakty

Josef Kotěra
teraco-kotera@seznam.cz


Luděk Kotěra
info@teracokotera.cz
+420 777 943 500


Adresa
Polní 475,
285 22 Zruč nad Sázavou

Teraco renovace

Tato všestranná podlaha poskytuje neomezené možnosti designu pro majitele domů, kteří hledají jedinečný povrch. Slouží mnoho let a pokud je na ní vidět zub času, může se také zrenovovat.

Renovace teracové podlahy, velmi často označovaná termínem teraco renovace, není příliš nákladná a výsledek je skvělý. Teraco renovace probíhá 2 způsoby. Při mírném znečištění se plocha chemicky umyje a naimpregnuje. Častější způsob je kompletní přebrus plochy, plošné přetmelení cementem a finální vybroušení + impregnace. Takže renovace nezakryje oděrky, ale díky použití varianty přebroušení tyto oděrky apod. zcela odbrousíme.

Naše spolehlivé služby nabízíme všem, kdo chtějí mít doma kousek originality a dokonalosti. Oblast působení je především Praha, Plzeň, České Budějovice, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Benešov, Humpolec, Tábor, Pelhřimov.

Na internetu nás najdete pod klíčovými slovy teraco podlaha, teraco podlaha cena, teraco cena, teraco schodiště, teraco schody, teraco schody cena, teraco renovace, lité teraco.